NAUJIENOS


 • ILGAI SVAJOTA LFF III LYGA !!!

  Kariškių futbolo klubas „Geležinis Vilkas“ pradeda 2022 metų futbolo sezoną !!!

  Per 32 gyvavimo metus komanda žaidė visose įmanomose Lietuvos futbolo lygose, nuo aukščiausios LFF A lygos iki žemiausios Sekmadienio Futbolo Lygos LFF IV (D diviziono), kuris prilygsta LFF VII lygai. Komandos vadovų ir sirgalių tikslas yra, kad komandos pavadinimas neišnyktų iš Lietuvos futbolo padangės.
  Priminsime, kad praeitais metais kariškiai tapo Sekmadienio futbolo lygos, LFF IV lygos čempionais. Tai suteikia teisę komandai kilti laipteliu aukščiau į III-iąją LFF lygą, kurioje yra 16 komandų kurios sužais pirmą ratą tarpusavyje, o tada pagal rezultatus komandos skils į dvi grupes po 8 komandas.
  Šiais metais pirmą kartą klubo istorijoje fk Geležinis Vilkas debiutuoja LFF III –ioje lygoje. Be to klubas dar dalyvaus LFF taurėje, VRFS taurėje, VRFS Senjor 35+, žiemos SFL 7×7 cup. Dublerinė Geležinio Vilko komanda fk „Partizanas-GV“ dalyvaus SFL 8×8 lygoje ir žiemos SFL 7×7 cup.
  Geležinio Vilko sudėtis smarkiai nepasikeitė palyginus su praeitu sezonu. Vyr. treneris Šarūnas Beivydas su komanda debiutiniame sezone planuoja „apšilti letenas“ ir užimti kiek įmanoma aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje.
  Ištraukus 2022 m. Lietuvos futbolo federacijos taurės burtus lėmė, kad šį sekmadienį Širvintų stadione fk „Geležinis Vilkas“ susitiks su FKS „UKMERGĖ“
  Kitą penktadienį Vilniaus regiono futbolo sąjungos taurėje Vilkai susitiks su fk „Tera“ komanda ir po dviejų dienų, sekmadienį pradės LFF III-iosios lygos čempionatą.
  Dėkojame UAB „Geros žuvies“, UAB „Ziporė“, UAB „Ūlos juvelyrų studija“ , UAB Ultrainvest Med, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalionui, fk „Geležinis Vilkas“ vyriausiajam treneriui Šarūnui Beivydui bei komandos žaidėjams už atsidavimą klubui, nes jie ne tik žaidžia šį nuostabų žaidimą, bet ir didžiąja dalimi išlaiko klubą finansiškai.
  p.s. Būtume dėkingi SIRGALIAMS jeigu savo 1,2% GPM paramą skirtumėte futbolo klubui „Geležinis Vilkas“.
  Rekvizitai: VšĮ „GEDIMINO SAPNAS“ kodas: 302685171.
  Dėkojame, kad remiate !!!

  Vienybėje jėga, Tikėjime – pergalė !!!
  Pirmyn Vilkai !!! Pirmyn Vilkai !!!
  Buvusių Vilkų nebūna

 • 2020 metų Vilkų futbolo sezonas !

  1

  Praeitą savaitę kariškių futbolo klubas Geležinis Vilkas pradėjo 2020 metų sezoną !!!

  Kokie tikslai laukia komandos vasaros sezone?

  Priminsime, komanda 2020 m. dalyvaus Sekmadienio futbolo lygoje A divizione (LFF IV lygoje), SFL taurėje, (11×11), Lyga 8×8, Senjor35+ (9×9), SFL futsal (5×5), 7X7 CUP.

  Kariškių futbolo klubą „Geležinį Vilką“ sudaro 14 kariškių ir 28 civiliokai. Kolektyvas, kaip ir kiekvieną sezoną, pasitinka truputi pasikeitęs. Aleksejus Bakinas perėjo į fk „Vova“. Kelis futbolininkus palydėjome į LFF II-ąją lygą. Nojus Šulnis, Egidijus Mickus, Algirdas Krivickas prisijungė prie fk „Ateitis“ komandos. Penkis futbolininkus palydėjome namo į Afrikos žemyną, nes baigėsi jų vizų galiojimas.

  Į komandą atėjo broliai Čižai iš fk „Pagiriai“. Elvinas Vaitulevičius ir Herkus Biekša persikėlė iš fk „Viesulas“. Smagu, kad prie komandos prisijungė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione Garbės sargybos kuopoje privalomąją karo tarnybą šiuo metu atliekantis Martynas Rumkis, kuris jau praeitos savaitės SFL taurės varžybose, būdamas vidurio gynėjas, po kampinio sugebėjo įmušti pirmąjį Vilkų įvartį 2020 metų sezone.

  Namų varžybas vilkai žais Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione esančiame futbolo stadione Kairiūkščio g. 14 Vilniuje, Visoriuose.

  http://www.vilniausfutbolas.lt/koman…/Gelezinis-Vilkas/200/1
  Prieš sezoną pavyko sužaisti tik vienerias draugiškas varžybas.

  Komandos tikslas nesikeičia, privalome iškopti į LFF III-iąją lygą !!!

  Gero Jums futbolo 2020 metais !!!

  Vienybėje jėga, Tikėjime – pergalė !!!
  Pirmyn Vilkai !!! Pirmyn Vilkai !!!
  Pakilsime iš pelenų !!!