2019 m. Vilkams V lygos bronza !!!

fotošopas

 

Kariškių futbolo klubo „Geležinis Vilkas” jubiliejiniai 30 -ieji metai prasidėjo labai įdomiai.

2019 metais pagaliau Vilkai turi savo namus (tiesa dar ne pilnai baigtus), kariškių stadioną, kuriame šiais metais vyko Vilkų treniruotės, bei žaidėme SFL V lygos, bei LFF taurės  varžybas. Už tai esame dėkingi gerb. Juozui Olekai, bei LDKG ŠB vadovybei.

Į komandą buvo pakviesti treneris Šarūnas Beivydas bei jo jauni auklėtiniai, kuriems buvo iškeltas tikslas sugražinti Vilkus į IV lygą. Už tai esame dėkingi FM „Ateitis“ sporto direktoriui Dainiui Gudaičiui.

Nuo sezono starto turėjome ir pirmą užsienietį klubo istorijoje, iš Turkijos, o po pertraukos prie komandos prisijungė penki Afrikos atstovai iš Ganos kurie sustiprino komandos dvasią. Už tai dėkingi Algimantui Liubinskui.

2019 m. Karišių futbolo klubas „Geležinis Vilkas“ dalyvavo LFF taurės, SFL taurės, SFL V lygos, SFL senjor35+, SFL Futsal, SFL 7×7 varžybose.

LFF taurės varžybose nueita gana toli iki 1/16 finalo, pralaimėta Plungės Babrungo komandai. Paskutinį kartą Vilkai prieš 17 metų buvo pasiekę 1/16 LFF taurės finalo. Norime priminti, kad LFF taurės turnyre turime svajonę, kuri atidėta ateičiai, buvo reali galimybė, jog šiais metais  burtai lemtu sužaisti su LFF A lygos komandomis tokiomis kaip Marijampolės Sūduva ar Vilniaus Žalgiriu, deja stebuklas neįvyko.

SFL taurėje taip pat pasiektas 1/16 -oji. pirmą kartą Vilkų istorijoje.

SFL V oje lygoje užėmėme prizinę trečią vietą, tai leido kariškiam  pasiekti minimalius tikslus, sugrįžti į IV – ąją lygą. Artimiausias komandos tikslas yra SFL III lyga.

Žiemą Vilkams prasideda SFL Futsal ir SFL 7×7 varžybos.

Kariškių futbolo klubas „Geležinis Vilkas“ dėkoja sirgaliams, žaidėjams, treneriui Š. Beivydui,  A. Koncevičiui, D. Gudaičiui, A. Liubinskui, N. Pupkinui, L. Virkečiui, J. Olekai, E.Čiūtui, D. Einoriui, A. Petrenko ir J. Jegorovui.   Ziporė, Geros Žuvies, Ūla.

Vienybėje jėga, Tikėjime – pergalė !!!
Pirmyn Vilkai !!! Pirmyn Vilkai !!!
Pakilsime iš pelenų !!!

 

2019-10-29