2015 metų sezonas !!!

1 

foto: R. Tenio/fbk-kaunas.lt

Sveiki,
padiskutuokime apie ateinantį 2015 m. vasaros sezoną, priešininkus, pačią grupę.

Priminsime, kad esame komanda su istorija, žaidėme beveik visose LFF lygose, A lygoje 1, 2, 4, 5, 6 oje lygose.

Labai džiaugiamies šiais metais susiradę partnerius tai PapildųPasaulis.lt
Kurie pažadėjo už tris iškovotas pergales iš eilės motyvuoti komandą savo produkcija.

Šiais metais kariškių fk „Geležinis Vilkas” žais V LFF lygoje kurioje varžysis 12 komandų.

Taigi 2015 metai V lyga.

Norime pasidžiaugti , kad tokia atjauninta komanda kokia yra dabar buvo jau seniai. Čia reikėtu už pagalbą formuojant komandą, padėkoti visų pirma treneriams kurie turi bendrą istoriją su fk „Geležinis Vilkas” tai Algimantas Liubinskas, Paberžių trenerių dinastija kuri susijusi su kariškių futbolo klubu labai artimai, bei treneris Gytis Bužas, kurie parūpino gabaus jaunimo. Bei Alvydas Kuncevičius, kuris aktyviai domisi ir kontroliuoja naujo stadiono statybos reikalais kariniame dalinyje Visoriuose.

Priminsime , kad visą 2014m. sezoną Vilkai žaidė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione esančiame stadione. Šią puikią progą klubui suteikė KAM ministras gerb. J. Olekas
Dėje šiais metais nuspręsta dėl blogos vejos būklės šiame stadione tik treniruotis. Ir be abejo svajojame pasistatyti naują stadioną su dirbtine danga batalione.
Šiais metais nuspręsta namų varžybas žaisti Fabijoniškių Vilniaus futbolo mokyklos stadione Žadeikos g. 2 už tai klubas dėkingas mokyklos direktoriui Vytui Karsokui, kuris neabejingas bendradarbiavimu su kariškių futbolo klubu.

2015 m. komandoje yra iš 45 registruotų žaidėjų 25 kariškiai ir 20 civilių.
https://fcgelezinisvilkas.lt/sfl-ergo/

Pati grupė nuteikia tikrai optimistiškai.
Mūsų grupėje yra 5 tos pačios komandos iš kurių mes iškovojome visus 12 taškų.
Iš kitos grupės 4 komandos kurie buvo tarp” lūzeriu” kaip ir mes smile emoticon
Ir trys naujos, žemesnės lygos čempionai, kurie gavo teisę pasivaržyti su aukštesnio meistriškumo komandomis tokiomis kaip Geležinis Vilkas smile emoticon
fk „Geležinis Vilkas” senokai yra iškovojusi trofėjus 11×11 žaidynėse, gal šiais metais pavyks? bent trečią vietą? Būtų nerealu. Manome , kad 6 vieta iš 12 pats tas.
Neigiamas rezultatas būtų užimti 10 ir iškristi iš V LFF lygos.

Taip pat nuo gegužės iki spalio mėnesių klubas žais naujame SFL 6×6 turnyre, fanų stadione, tai bus kaip treniruotė ir rezultatų aukštų nesitikime.
Planuojame dalyvauti LFF taurėje, kurioje praitais metais jau pirmame rate burtai lėmė žaisti su fk „Utenis” kuris šiuo metu rungtyniauja A lygoje. Pralaimėta garbingai 0:5
Taip pat dalyvaujame Senjorų 35+ lygoje
http://www.vilniausfutbolas.lt/komanda/Gelezinis-Vilkas/…/13

Priminsime kad 11×11 startuojame jau netrukus balandžio 20 dieną!
http://www.vilniausfutbolas.lt/…/FK-Gelezinis-Vilkas-…/12625

Laukiame Jūsų dėmesio kolegos, draugai, sirgaliai bei neabejingi kariškių futbolo klubui „Geležinis Vilkas” piliečiai.

Vienybėje jėga, Tikėjime pergalė !!!
Pirmyn Vilkai !!! Pirmyn Vilkai !!!

p.s. ką apie mus komentuoja SFL apžvalginikai.
Geležinis vilkas

Kariškiai praėjusį sezoną A2 divizione sugebėjo aplenkti tik „Katastrofą“ bei akivaizdžiai parodė, kad tuometinio SFL A lygmens kartelė jiems yra per aukštą, tad tarp sezonu buvo imtasi radikalių permainų: iš 45 komandos narių net 25 yra nauji bei jauni veidai. Nežinia, kaip prie viso to prisidėjo planuojamas visuotinis karinis šaukimas, tačiau faktas lieka faktu – po „Geležinio vilko“ spalvomis susibūrė daugybė debiutantų. „25 kariai ir 20 civilių“, – kaip teigiama klubo atstovo spaudai laiške.

Žiemą „Geležinis vilkas“ artėjant didžiojo futbolo sezono pradžiai sužaidė draugiškas rungtynes, kuriose nugalėjo „Tėvynės Sąjungą“ net 6:1. Taigi, sprendžiant iš rezultato, futbolo gryname ore įgūdžiai jau prisiminti. Ko gero, įtakos tokiai įvarčių gausai turėjo ir perėjimas prie naujos, labiau orientuotos į puolimą taktinės schemos 4-4-2, nes pastaruosius du sezonus naudotas išsidėstymas 5-4-1, kaip rodo rezultatai, nebuvo itin efektyvus. Visgi, apie savo klubo galimybes „Geležinio vilko“ presatašė užsimena gana kukliai: „Manau, būti per vidurį 6-8 būtų idealu“. Ką gi, pagyvensim pamatysim…

Su dideliu nekantrumu ekipa laukia pasimatymų su praėjusio sezono draugais – „AMSTAFF“, „Stickers“ bei „Tėvynės sąjunga“ bei planuoja patestuoti naujokus iš žemesniųjų divizionų: „FK Medžius“, „Mostiškes“ ir „Žaibus“. „O gal jie mus tikrins…“, – užduoda retorinį klausimą „Geležinio vilko“ atstovas.

Taigi, laikas parodys, kiek ir kokių trofėjų šiame sezone sumedžios „Geležinis vilkas“.

2015-04-18