2011-2019

2019 m.

 LFF taurė

(11×11)

 2019m. gegužė  1/32 fk „Geležinis Vilkas“ 1:0 (0:0) fk „Viesulas“    1/16   fk „Geležinis Vilkas“ 0:4(0:2) fk „Babrungas“ Plungė
SFL cup

(11×11)

2019m. balandis – birželis  1/32 fk „Geležinis Vilkas“ 6:1 (1:0) fk „Trivartis“    1/16   fk „Geležinis Vilkas“ 4:2(2:0) fk „Granitas B“       1/8   fk „Geležinis Vilkas“ 0:1(0:0) fk „Katastrofa“
LFF V LYGA

(11×11)

2019m. balandis – lapkritis  B divizionas 3 vieta
SFL SENJOR 35+

(9×9)

2018m. rugpjūtis – 2019m. gegužė  11 vieta B divizionas

 

2018 m.

SFL FUTSAL

(5×5)

2017m. lapkritis – 2018 vasaris 2 lyga 8 vieta
 LFF taurė

(11×11)

 2018m. balandis   1/64 fk „Geležinis Vilkas“ 0:8 (0:2) fk „Sveikata“ Kybartai
SFL cup

(11×11)

2018m. balandis – birželis   1/32 fk „Geležinis Vilkas“ 6:2 (1:0) fk „Pagiriai2″    1/16   fk „Geležinis Vilkas“ 0:1(1:2) fk „Pietų IV“
LFF IV LYGA

(11×11)

2018m. balandis – lapkritis  10 vieta

 

2017 m.

 LFF VI lyga

(11×11)

2017m. balandis – lapkritis  2 vieta
SFL cup

(11×11)

2017m. gegužė  1/32 fk „Geležinis Vilkas“ 0:4 (0:2) fk „Ozas“
LFF taurė    (11×11)

2017m. gegužė

1/64 fk „Geležinis Vilkas“ 0:13 (0:4) fk „Dainava“  Alytus
 SFL SENJOR 35+  (9×9)  2017m. rugsėjis  - 2018 m. gegužė  11 vieta

 

2016 m.

SFL ŽIEMA CUP

(7×7)

2016m. sausis – kovas A grupė 9 vieta
SFL SENJOR 35+

(9×9)

2016 m. kovas – gegužė A grupė 9 vieta
 SFL Carlsberg cup    (11×11)

2016m. gegužė

 1/32 fk „GeležinisVilkas“ 1:1 (11m. 4:5) fk “Medžiai“
LFF V lyga

(11×11)

2016m. balandis – lapkritis  10 vieta

 

2015 m.

SFL ŽIEMA CUP

(7×7)

2015m. sausis – kovas A grupė 10 vieta
SFL SENJOR 35+

(9×9)

2015 m. kovas – gegužė A divizionas 4 vieta
SFL VASARA CUP

(7×7)

2015m. balandis – spalis B divizionas 5 vieta
SFL Carlsberg cup

(11×11)

2015m. gegužė  1/32 fk „GeležinisVilkas“ 2:3 fk “Liberalų Sąjudis“
LFF V LYGA

(11×11)

2015m. balandis – lapkritis  V lyga 5 vieta
LFF taurė

(11×11)

2015m. birželis  1/256 fk „GeležinisVilkas“ 1:3 (1:1) fk “Sendvaris“ Klaipėda
SFL SENJOR 35+

(9×9)

2015m. rugsėjis  - 2016 m. gegužė

 

 

2014 m.

SFL OMNITEL CUP

(7×7)

2014m. sausis – kovas B divizionas 2 vieta
STICKERS CUP

(5×5)

2014m. sausis – kovas A grupė 7 vieta.
SFL Carlsberg cup

(11×11)

2014m. balandis 1/32 fk „GeležinisVilkas“ 0:0         (11m.2:4) fk “Stickers“
LFF V LYGA

(11×11)

2014m. balandis – lapkritis A2 divizionas 11 vieta
SFL SENJOR 35+

(7×7)

2014 m. kovas – gegužė B divizionas 1 vieta
LFF taurė

(11×11)

2014m. birželis 1/128 fk „GeležinisVilkas“ 0:5         fk “Utenis“
SFL SENJOR 35+

(9×9)

2014m. rugsėjis  - 2015 m. gegužė

 

2013 m.

SFL OMNITEL CUP

(7×7)

2012m. gruodis – 2013 kovas C divizionas 1 vieta
STICKERS CUP

(5×5)

2013m. sausis – kovas 1/8 fk „Gmifas“ 5:2 fk         „GeležinisVilkas“
SFL OMNITEL CUP taurė

(7×7)

2013m. kovas 1/4 fk „Grija“ 2:0 fk         „GeležinisVilkas“
SFL Carlsberg cup

(11×11)

2013m. balandis 1/16 fk „GeležinisVilkas“ 4:9         fk“Lentvaris“
LFF IV LYGA

(11×11)

2013m. balandis – lapkritis A2 divizionas 9 vieta
LFF taurė

(11×11)

2013m. birželis 1/128 fk „GeležinisVilkas“ 0:3 fk         „Kuršiai“
SFL SENJOR 35+

(9×9)

2013m. rugpjūtis – 2014m. gegužė B Divizionas
Lietuvos kariuomenės d. fk„Savanoris“taurė.

(5×5)

2012 m. lapkritis A grupė 3 vieta

 

2012 m.

SFL OMNITEL CUP

(7×7)

2011m. gruodis – 2012 kovas D divizionas 3 vieta
SFL OMNITEL CUP taurė

(7×7)

2012m. kovas 1/32 fk „Perūno“ 2:1 fk         „GeležinisVilkas“
SFL Carlsberg cup

(11×11)

2012m. balandis 1/32 fk „Arpas“ 7:1 fk         „GeležinisVilkas“
LFF IV LYGA

(11×11)

2012m. balandis – lapkritis B1 divizionas 6 vieta
Lietuvos kariuomenės d. fk „Savanoris“taurė.     (Šiauliai)

(5×5)

2012 m. lapkritis A grupė 3 vieta
SFL OMNITEL CUP

(7×7)

2012m. gruodis – 2013m. kovas