PARAMA 1,2%

VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) leidžiama kiekvienam šalies dirbančiajam žmogui paskirti savo 2% nuo pajamų mokesčio. Kaip ir kasmet futbolo klubas “Geležinis Vilkas” (Vš.Į. „Gedimino sapnas“) pradeda šios paramos vykdymą ir galimų rėmėjų paieškas.

Suteikite vertingą paramą be realių išlaidų

Valstybė suteikia galimybę Jums nuspręsti kaip turėtų būti panaudojami 1,2 % nuo Jūsų sumokėtos pajamų mokesčio dalies. Visi mokame tam tikrą pajamų mokestį, kurį valstybė, sudarinėdama biudžetą, paskirsto pagal prioritetus ir poreikius. Dabar ir Jūs galite dalyvauti valstybės biudžeto planavimo procese ir paskirti 1.2 % nuo sumokėtos pajamų mokesčio dalies tiems, kuriems to labiausiai reikia.

Dauguma bijo būti apmulkinti

Dauguma šalies gyventojų net nežino kas yra tie 2% nuo pajamų mokesčio. Kai kurie net galvoja, jog paskyrę šią paramą, jiems bus nuskaičiuota iš jų pelnytai uždirbtos algos. Kiekvienas darbdavys prieš išmokėdamas mėnesinį atlyginimą savo darbuotojui, sumoka privalomuosius mokesčius valstybei. Vienas iš tokių mokesčių yra “Pajamų mokestis” (jis mokamas į VMI), taigi iš to viso darbdavio jau sumokėto pajamų mokesčio, jus galite 1.2% skirti kur tik širdis geidžia: futbolui, mokykloms, bažnyčiai ir t.t… Priešingu atveju tie 1.2% liks valstybės biudžete.

Užpildykite prašymo blanką

Atsisiųskite formą FR0512 (02 versija). Viršutinėje dalyje, į tam skirtus langelius įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą ir gyvenamąją vietą. Toliau pildyti reikia

1      Jūsų asmens kodas
2      Jūsų Telefono numeris
3V   Jūsų vardas
3P   Jūsų pavardė
4     Adresas1

5    langelis: 2019
6S   užbraukite kvadratėlį X
E1   Gavėjo tipas: 2
E2   Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 302685171
E3   Mokesčio dalies paskirtis: VŠĮ GEDIMINO SAPNAS
E4   Mokesčio dalies dydis: 2,00E5   Mokesčio dalį skiriu iki 2023
E4   
Mokesčio dalies dydis (procentais): 1,2
8      
langelis: OO

Lapo apačioje Asmuo, pateikęs prašymą (parašas, vardas pavardė)

 

Pristatykite prašymą

Tiesiogiai ar per įgaliotą asmenį pristatykite prašymą apskrities mokesčių inspekcijai iki 2021 m. gegužės 1 d. Užpildytą prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai galite pristatyti paštu, asmeniškai, per darbovietę. Arba tiesiog perduoti FK “Geležinis Vilkas” klube rungtyniaujančiam žaidėjui!

Skirkite savo 1.2% internetu

Užeikite į šią nuorodą: http://deklaravimas.vmi.lt. Per savo elektroninę bankininkystę prisijunkite. Atsisiųskite formą FR0512 (02 versija), užpildykite ją pagal aukščiau pateiktą informaciją ir išsiųskite.

Detalesnė informaciją apie 2 % pajamų mokesčio įstatymą: www.labdara-parama.lt, www.vmi.lt. Taip pat bet kuriuo metu galite kreiptis į Darių Indriūną. Mes Jums padėsime ne tik užpildyti, bet ir pristatyti šias anketas.