FUTSAL (5X5)

Komandos nariai
Komandos rungtynės
Vardas, pavardė Gim. data Pozicija ĮV. RP GK RK
Nerijus Šakalys Nerijus Šakalys 1980-06-11 [39 m.] Vartininkas 0 0 0 0
Liutauras Smilga Liutauras Smilga 1994-04-28 [25 m.] Vartininkas 0 0 0 0
Viačeslavas Gliaudelis Viačeslavas Gliaudelis 1971-09-19 [48 m.] Vartininkas 0 0 0 0
Nojus Šulnis Nojus Šulnis 2000-10-26 [19 m.] Vartininkas 0 0 0 0
Vitalij Pangonis Vitalij Pangonis 1986-10-06 [33 m.] Vartininkas 0 0 0 0
Michail Galin Michail Galin 1986-10-28 [33 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Tautvydas Peslekas Tautvydas Peslekas 1993-08-20 [26 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Darius Indriūnas Darius Indriūnas 1977-10-29 [42 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Edgaras Žaleduonis Edgaras Žaleduonis 1993-04-18 [26 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Gustas Viganauskas Gustas Viganauskas 1999-06-15 [20 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Edvinas Lašinskas Edvinas Lašinskas 1990-11-23 [28 m.] Saugas 0 0 0 0
Viačeslavas Sukovas Viačeslavas Sukovas 1989-03-07 [30 m.] Saugas 0 0 0 0
Rimvydas Peslekas Rimvydas Peslekas 1998-04-03 [21 m.] Saugas 0 0 0 0
Rimas  Suchodolskij Rimas  Suchodolskij 2000-03-05 [19 m.] Saugas 0 0 0 0
Karolis Norkūnas Karolis Norkūnas 2000-07-28 [19 m.] Saugas 1 0 0 0
Rimantas Packevičius Rimantas Packevičius 1994-03-05 [25 m.] Saugas 0 0 0 0
Adomas Knyva Adomas Knyva 2000-12-21 [18 m.] Saugas 0 0 0 0
Ignas  Muračiovas Ignas  Muračiovas 2001-03-25 [18 m.] Saugas 0 0 0 0
Egidijus Mickus Egidijus Mickus 2002-05-12 [17 m.] Saugas 1 0 1 0
Algirdas Krivickas Algirdas Krivickas 2002-05-15 [17 m.] Saugas 0 0 0 0
Patricks Mediale Patricks Mediale 1999-08-01 [20 m.] Saugas 0 0 0 0
Dovydas Ivanauskas Dovydas Ivanauskas 1997-06-25 [22 m.] Saugas 0 0 0 0
Saulius Talačka Saulius Talačka 1981-07-10 [38 m.] Puolėjas 0 0 0 0
Emilis Talačka Emilis Talačka 2004-10-19 [15 m.] Puolėjas 0 0 0 0
Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės
2019-11-05 20:00 1 Select futsal I lyga Geležinis Vilkas 2-15 Mostiškės-Tonitra
2019-11-14 18:00 Aštuntfinalis VRFS Futsal Cup Geležinis Vilkas 1-7 Vilniaus kolegija
2019-11-22 19:15 3 Select futsal I lyga Spartakas 16-0 Geležinis Vilkas
2019-11-26 20:00 4 Select futsal I lyga Geležinis Vilkas 1-12 VDU-ŠA
2019-12-06 19:00 5 Select futsal I lyga Visinčia 10-3 Geležinis Vilkas
2019-12-10 20:00 6 Select futsal I lyga Geležinis Vilkas 5-3 Kaišiadorys-Baltai
2019-12-20 21:15 7 Select futsal I lyga Setaltas 9-4 Geležinis Vilkas
2020-01-07 20:00 8 Select futsal I lyga Geležinis Vilkas 4-12 VGTU-Inžinerija
2020-01-14 18:45 9 Select futsal I lyga Vilniaus kolegija 8-3 Geležinis Vilkas
2020-01-21 20:00 10 Select futsal I lyga Aktas 7-4 Geležinis Vilkas
2020-01-28 20:00 11 Select futsal I lyga Geležinis Vilkas 1-12 FK Elektrėnų Versmė
2020-02-04 20:40 12 Select futsal I lyga VDA 7-3 Geležinis Vilkas
2020-02-11 20:00 13 Select futsal I lyga Geležinis Vilkas 6-5 SFK Novovileisk
2020-02-21 19:20 14 Futsal Lyga B grupė Mostiškės-Tonitra - Geležinis Vilkas
2020-03-02 00:00 16 Futsal Lyga B grupė SFK Novovileisk - Geležinis Vilkas
2020-03-06 19:30 15 Futsal Lyga B grupė Kaišiadorys-Baltai - Geležinis Vilkas
2020-03-09 00:00 17 Futsal Lyga B grupė Geležinis Vilkas - Aktas
2020-03-16 00:00 18 Futsal Lyga B grupė Geležinis Vilkas - VDA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>