NAUJIENOS


 • 2020 metų Vilkų futbolo sezonas !

  1

  Praeitą savaitę kariškių futbolo klubas Geležinis Vilkas pradėjo 2020 metų sezoną !!!

  Kokie tikslai laukia komandos vasaros sezone?

  Priminsime, komanda 2020 m. dalyvaus Sekmadienio futbolo lygoje A divizione (LFF IV lygoje), SFL taurėje, (11×11), Lyga 8×8, Senjor35+ (9×9), SFL futsal (5×5), 7X7 CUP.

  Kariškių futbolo klubą „Geležinį Vilką“ sudaro 14 kariškių ir 28 civiliokai. Kolektyvas, kaip ir kiekvieną sezoną, pasitinka truputi pasikeitęs. Aleksejus Bakinas perėjo į fk „Vova“. Kelis futbolininkus palydėjome į LFF II-ąją lygą. Nojus Šulnis, Egidijus Mickus, Algirdas Krivickas prisijungė prie fk „Ateitis“ komandos. Penkis futbolininkus palydėjome namo į Afrikos žemyną, nes baigėsi jų vizų galiojimas.

  Į komandą atėjo broliai Čižai iš fk „Pagiriai“. Elvinas Vaitulevičius ir Herkus Biekša persikėlė iš fk „Viesulas“. Smagu, kad prie komandos prisijungė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione Garbės sargybos kuopoje privalomąją karo tarnybą šiuo metu atliekantis Martynas Rumkis, kuris jau praeitos savaitės SFL taurės varžybose, būdamas vidurio gynėjas, po kampinio sugebėjo įmušti pirmąjį Vilkų įvartį 2020 metų sezone.

  Namų varžybas vilkai žais Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione esančiame futbolo stadione Kairiūkščio g. 14 Vilniuje, Visoriuose.

  http://www.vilniausfutbolas.lt/koman…/Gelezinis-Vilkas/200/1
  Prieš sezoną pavyko sužaisti tik vienerias draugiškas varžybas.

  Komandos tikslas nesikeičia, privalome iškopti į LFF III-iąją lygą !!!

  Gero Jums futbolo 2020 metais !!!

  Vienybėje jėga, Tikėjime – pergalė !!!
  Pirmyn Vilkai !!! Pirmyn Vilkai !!!
  Pakilsime iš pelenų !!!

 • 2019 m. Vilkams V lygos bronza !!!

  fotošopas

   

  Kariškių futbolo klubo „Geležinis Vilkas“ jubiliejiniai 30 -ieji metai prasidėjo labai įdomiai.

  2019 metais pagaliau Vilkai turi savo namus (tiesa dar ne pilnai baigtus), kariškių stadioną, kuriame šiais metais vyko Vilkų treniruotės, bei žaidėme SFL V lygos, bei LFF taurės  varžybas. Už tai esame dėkingi gerb. Juozui Olekai, bei LDKG ŠB vadovybei.

  Į komandą buvo pakviesti treneris Šarūnas Beivydas bei jo jauni auklėtiniai, kuriems buvo iškeltas tikslas sugražinti Vilkus į IV lygą. Už tai esame dėkingi FM „Ateitis“ sporto direktoriui Dainiui Gudaičiui.

  Nuo sezono starto turėjome ir pirmą užsienietį klubo istorijoje, iš Turkijos, o po pertraukos prie komandos prisijungė penki Afrikos atstovai iš Ganos kurie sustiprino komandos dvasią. Už tai dėkingi Algimantui Liubinskui.

  2019 m. Karišių futbolo klubas „Geležinis Vilkas“ dalyvavo LFF taurės, SFL taurės, SFL V lygos, SFL senjor35+, SFL Futsal, SFL 7×7 varžybose.

  LFF taurės varžybose nueita gana toli iki 1/16 finalo, pralaimėta Plungės Babrungo komandai. Paskutinį kartą Vilkai prieš 17 metų buvo pasiekę 1/16 LFF taurės finalo. Norime priminti, kad LFF taurės turnyre turime svajonę, kuri atidėta ateičiai, buvo reali galimybė, jog šiais metais  burtai lemtu sužaisti su LFF A lygos komandomis tokiomis kaip Marijampolės Sūduva ar Vilniaus Žalgiriu, deja stebuklas neįvyko.

  SFL taurėje taip pat pasiektas 1/16 -oji. pirmą kartą Vilkų istorijoje.

  SFL V oje lygoje užėmėme prizinę trečią vietą, tai leido kariškiam  pasiekti minimalius tikslus, sugrįžti į IV – ąją lygą. Artimiausias komandos tikslas yra SFL III lyga.

  Žiemą Vilkams prasideda SFL Futsal ir SFL 7×7 varžybos.

  Kariškių futbolo klubas „Geležinis Vilkas“ dėkoja sirgaliams, žaidėjams, treneriui Š. Beivydui,  A. Koncevičiui, D. Gudaičiui, A. Liubinskui, N. Pupkinui, L. Virkečiui, J. Olekai, E.Čiūtui, D. Einoriui, A. Petrenko ir J. Jegorovui.   Ziporė, Geros Žuvies, Ūla.

  Vienybėje jėga, Tikėjime – pergalė !!!
  Pirmyn Vilkai !!! Pirmyn Vilkai !!!
  Pakilsime iš pelenų !!!